Waluta:PLN

0
  • Nie masz zakładki.

Wyczyść wszystko
  • You have no item to compare.

Zaloguj się

Wsparcie geodety

Mapy, podziały, wytyczanie
Przewiń w dół aby odkryć

GeoSurv to rzetelna i sprawdzona firma geodezyjna świadcząca kompleksowe usługi na lokalnym rynku, bardzo dobrze zaznajomiona z problemami natury geodezyjnej na obszarze Tarnowa i okolicznych powiatów. Doświadczeni geodeci doradzą na każdym etapie inwestycji, by uniknąć problemów, których złożoność ma olbrzymie znaczenie podczas każdej realizacji budowy, o których istnieniu inwestorzy nie zawsze mają świadomość

W przypadku budowy domu jednorodzinnego geodeta będzie potrzebny przy okazaniu granic w terenie, sporządzeniu mapy do celów projektowych pod plan zagospodarowania działki, wyznaczeniu budynku w terenie, czy wykonania geodezyjnej inwentaryzacji do odbioru budynku. W przypadku problemów ze stanem prawnym nieruchomości oraz zasięgiem prawa własności, wykona stosowną dokumentację do założenia księgi wieczystej, podzieli działkę, czy ustali granicę z sąsiadem.

Indywidualne podejście geodety z GeoSurv do klienta sprawi, że realizacja inwestycji uniknie problemów mających elementarne znaczenie  podczas całego procesu, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

W celu uzyskania kontaktu skontaktuj się z nami:

Tel: +48 14 639 08 96

Tel: +48 793 693 301

e-mail: biuro@adomus.nieruchomosci.pl